!< (o) T L I N S K I .eu
 
Home > O mnie
 
 


 

O mnie

 Imię: Jarek

 Nazwisko: Kotliński

 Facet, lat 39, żonaty...

 Od dziecka pasjonuję się komputerami i nowoczesną techniką. Popsułem już niejedno urządzenie, dociekając jak działa i jak je ulepszyć. Na szczęście zwykle potrafię naprawić to co zepsułem :)

 Przygoda z komputerem w moim wypadku zaczęła się na dobre, gdy zachęcony przez kolegę z podwórka zostałem posiadaczem pięknego Commodore 64 z magnetofonem. Potem zdobyłem stację dysków, zmieniłem sprzęt na C-128D, rozbudowywałem maszynkę o nowe funkcje, nauczyłem się programować w asemblerze, aż w końcu kupiłem laptopa z Pentium II 233 ... A później to już szło z górki...

 Poprzednie 5 lat swego życia zawodowego spędziłem pracując w  Lubińskiej Fabryce Okien SCORPIO aluminium, gdzie poza  administracją siecią informatyczną, tworzeniem i wdrażaniem intranetu, usługami telefonii i wsparciem użytkowników  (WHOkna, Probit, MS Office, Open-Office...) zajmowałem się technologią  produkcji ślusarki aluminiowej (głównie przy pomocy programu Ponzio-tech).

 Pod koniec 2008 roku postanowiłem rozpocząć samodzielną działalność - szeroko pojęte usługi informatyczne.

 Komputery, informatyka i szeroko pojęte nowe technologie to moja pasja. Znam się na tym, co robię i współpracuję tylko z najlepszymi, więc możesz nam zaufać.

!<.


„Każda wystarczająco zaawansowana
technologia jest nieodróżnialna od magii.”

(Arthur C. Clarke)

 
 
!< (o) T L I N S K I .eu